27/04/2019

Wyścig Autostopem Poznań- Ada Bojana (Czarnogóra) | addicted2fun

Brodacze Live Act
Kup bilet na

To już siódma edycja imprezy, która daje niezapomniane emocje i wspomnienia na całe życie setkom, a już nawet tysiącom uczestników ?

Termin w tym roku to 27.04-4.05.2019!

W poprzednich latach bawiliśmy się w Wenecji, Amsterdamie, Budapeszcie i Makarskiej, Comacchio, Omiš. W tym roku odkrywamy nowe, nieznane i piękne! Jedziemy na położoną w niesamowitym miejscu WYSPĘ – ADA BOJANA w CZARNOGÓRZE! ? Będzie słoneczko, super klimat, zimne napoje wyskokowe i oczywiście cudowni ludzie!

Wyścig to rywalizacja tylko z nazwy. Startujemy w dwuosobowych ekipach z Placu Mickiewicza w Poznaniu. Później PRZYGODA czyli cała trasa do Czarnogóry, podczas której poznajemy niesamowitych ludzi zarówno wśród kierowców jak i współuczestników. I na koniec wisienka na torcie – ZABAWA, która trwa prawie tydzień. Eventy, koncerty, imprezy, zabawy, konkursy -> jakieś pytania? Jeśli tak, to dodamy jeszcze: plaża, drineczki, dupeczki -> nadal??

Krótko i na temat: BĘDZIE PERFEKCYJNIE!!

W tym roku przeszliście samych siebie i 1000 miejsc rozeszło się w 10 godzin! 😮

O atrakcjach na mecie, starcie Wyścigu, szczegółach zgłoszeń i innych ważnych informacjach dowiecie się na www.wyscigautostopem.pl oraz śledząc to wydarzenie.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku